четвер, 25 квітня 2024 р.

Літературний акорд "Сучасні імена на літературній карті України"

 

  «Гарна книга – це подарунок, який отримало людство у спадок від автора» - стверджував англійський письменник Еддісон. Якісна література допомагає осягнути нюанси свого часу. Читання книг стимулює розумову діяльність, змушує замислитися, думати, процес читання покращує пам’ять, логіку, уяву, підвищує творчий потенціал та інтелектуальний рівень. Книга може надихнути на створення проектів, додати ідей.

     Про це говорилося на літературному акорді «Сучасні імена на літературній мапі України» 25 квітня  у Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені В. Леонтовича, на який завітали учні 9-В класу (класний керівний Тетяна Сиротюк, бібліотекар Неля Водолазьська) Академічного ліцею імені братів Шеметів.

   Провідний бібліотекар книгозбірні Людмила Спесивцева запропонувала поринути у світ паперової продукції на різні смаки та вподобання, мандруючи книжковими поличками нашої бібліотеки.До літературного акорду долучилися вихованці та педагоги Лубенського ЦДЮТУМ (заступник директора Тетяна Алєксєєва, керівники гуртків «Прем’єра» (Ольга Петренко) та

     «Vmart» (Ісус Чорній).

   Своє бачення творів українських письменників цікаво представили учасники цих гуртків: Дар’я Борилюк, Єлизавета Лещенко, Антоніна Коваленко, Олександра Новікова, Володимир Голобородько, Владислава Давиденко, Софія Якимець, Єлизавета Новікова.

       Позитивні емоції та активність молодіжної аудиторії викликав виступ самого керівника  театрального гуртка «Vmart» Ісуса Чорнія.  Захід проведено в рамках тижня молодіжного читання.

 
 

    До уваги користувачів в бібліотеці діють книжкові виставки: «Модне читання» та «Радимо почитати».Немає коментарів:

Дописати коментар