вівторок, 28 січня 2020 р.

Вечір-вшанування "Іду до вас із забуття воскреслий"

Днями в міський бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича  відбувся вечір-вшанування «Іду до вас із забуття воскреслий», присвячений поету Василю Симоненку.  Літературний захід  був цікавим не лише учням школи №3, які були присутні на ньому, а й всім поціновувачам нашого славетного земляка.Великий правдолюб Василь Симоненко  палко любив свою Україну і любов то була пристрасна і жагуча, то заговорила мужня громадянська поезія, то була найяскравіша зірка поезії шістдесятих років. На жаль, доля відміряла закороткий життєвий шлях Василеві, а от його творчий доробок перейшов у нове століття.
Про відтворення світлого імені поета говорили краєзнавець Іван Лисенко, один з перших лауреатів премії ім. В. Симоненка Олександр Печора, цьогорічна лауреатка премії ім. В. Симоненка в номінації журналістика від ГО «Медіа-клуб» письменниця, журналістка газети «Вісник» Ганна Кревська, бандурист Віталій Мороз.
Вірші Василя Симоненка продекламували учні Софія Логвиненко та Леся Ковтун. Своїми спогадами і баченнями поділилися Лідія Бова та Ірина Федь. А чарівна мелодія бандури в поєднанні з голосом Віталія Мороза гармонійно доповнили вечір-вшанування поета- земляка. Повноту заходу додавали також перегляд світлин та книжкові виставки.

Немає коментарів:

Дописати коментар