понеділок, 31 липня 2023 р.

Відеотур «На краю географії. Португалія»

 


31 липня у Лубенській міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича у рамках проєкту «Мандрівки без кордонів» відбувся  відеотур «На краю географії. Португалія». Гідом захоплюючої подорожі став досвідчений мандрівник, методист ДЮКСОТ «Валтекс» Микола Полонський, який  дуже любить подорожувати, вміє цікаво розповісти та заінтригувати аудиторію.


Познайомились з історією Португалії, єдиної європейської країни, кордони якої залишаються незмінними з 1139 року. Віртуально пройшлися вузенькими вуличками португальської столиці Лісабон, найдавнішого з міст Західної Європи, а також одного з найбільш поважних за віком міст світу, найдовшим шести смуговим вантовим мостом Європи – протяжність мосту Васко да Гами становить 17 185 метрів.


 
Заглянули у найстаріший у світі книжковий магазин «Бертранд» (Livraria Bertrand), який почав обслуговувати покупців ще в 1732 році, в дегустаційний зал знаменитого кріпленого вина «Портвейн».
Побачили історичний цент міста Порту, що внесений до спадщини ЮНЕСКО, і це ж місто дало назву країні. Місто розмістилось на двох берегах ріки, зєднаних між собою мостом, збудованого за проєктом відомого архітектора Ейфеля.

Послухали шум вітру на найзахіднішій точці Європи – мисі Рока, що на 140 метрів височіє над гладдю Атлантичного океану.

Дякуючи гарним світлинам та відеозаписам Миколи Миколайовича дві години швидко промайнули та залишили приємні враження, та позитивні емоції.Немає коментарів:

Дописати коментар